Global GoldSrc Database Logo
vaksa TFC Logo CS Logo DOD Logo DMC Logo DMC Logo Ricochet Logo HL Logo Opp4 Logo
Home Files Clans Leagues Matches
Servers
Most parts working. :)

The Games
Coming soon..
Links
GGDB MatchID:1074
Date:2010-02-07
League:World Championship of Team Fortress Classic Season 1
Style: 8on8
Comment:WCTFC Scores: IE/PL 2:0 AR
Teams Team 1Team 2
.pl Poland
.ie Ireland
.ar Argentina
Maps
2032 / crossover2[No Log] [Screenshot Available] [HLTV Demo Available] 130 40
2033 / schtop[No Log] [Screenshot Available] [HLTV Demo Available] 150 50
Files
.plby PepekNareszcie rozegraliśmy nasz pierwszy mecz w turnieju WCTFC. Super gra, super organizacja, po prostu wszystko dopięte na ostatni guzik. Mało widzów no ale nie jesteśmy na tyle znani by przykuwać uwagę tłumów. Może na następnym meczu ze Szwecją, będzie więcej. Vice i baxx zagrali razem z nami. Mięliśmy troszkę lepiej pod względem pingu niż oni. No ale co można było więcej zrobić już i tak graliśmy na USA serwerze. Zapraszamy do obejrzenia filmików z meczu.
crossover2Off crossover2:
Świetne zgranie, wszystko funkcjonowało perfekt. Mapa może niezbyt często grana na ligowych meczach ale daliśmy radę. Flagi szły dość swobodnie. Pomimo 3 graczy w offie tj: Pepek, pB, tallon nie przeszkodziło to do zdobycia znacznej ilości flag.
Def crossover2:
Chłopaki dali ile mogli. Myślę, że 1 czy 2 flagi szło lepiej wybronić ale nie ma tak źle. Champ, suditwo, inferno, vice i t-bone pokazali klasę.
schtopOff schtop:
Zmieniłem się z baxxem. Zagrał przystępnie. Dużą klasę pokazał tallon, który naprawdę sam wyciągał flagi z fr praktycznie. pB, baxx i Vice towarzyszyli mu niszcząc i rozwalając wszystko co stanęło im na drodze.
Def schtop:
Pierwsze minuty to po prostu magia defu. Jednak z czasem gdy przeciwnicy zagrali spyem, coś zaszwankowało. Zrobił znaczne zakłopotanie przez co dużo flag sam wyniósł. Na szczęście chłopaki w offie zrobili swoje i nabili znaczną i bezpieczną przewagę.
.pl & .ie vs. .ar - Match Details - GGDB
About GGDB - Statistics - Thanks - Login GGDB v4.1 2008-2019 Last modified: 29 Dec 2015 22:00:22 Websites loaded in 21ms
KriswemaKriswema
KriswemaKriswema Blog
GGDBGlobal GoldSrc Database
WCTFCWorld Championship of Team Fortress Classic
ZTZitrone Mapping
NH#Noobi-Heaven
NHC#Noobi-Heaven Clan / nh.
NHTFCL#Noobi-Heaven Team Fortress Classic League
NHF#Noobi-Heaven Community Forum