2370 / exchange_l[No Log] [Screenshot Available] [No HLTV Demo] 20 0
2371 / destroy_l[No Log] [No Screenshot] [No HLTV Demo] 0 0
2372 / destroy_l[No Log] [No Screenshot] [No HLTV Demo] 0 40
Files
=RS=by PepekBardzo długa przerwa bez meczu. TFC praktycznie jest DEAD. Takie odludki jak my jeszcze to trzymają. No a jak udało się coś zorganizować to daliśmy plamę. Mapa nowa exchange_l dobrze szło wręcz bardzo dobrze z przeciwnikiem wymagającym pierwsze 8 minut pięknie wynik 0:0. Potem nagle szlag coś trafiło. Z HLTV wnioskować można że zawaliliśmy wszyscy. Każdy miał udział w stracie flagi. O ile sudi dawał z siebie ile się da tak Inferno robił co chciał grając demo, nie trzymał się opracowanej taktyki. pB również biegał po całej mapie HW myśląc że zabije każde 1 strzałem. Ja miałem pełne ręce roboty jako engi w FR. Niestety z takim zapleczem z przodu ja dużo nie zrobiłem. Nasz off również wymagał wiele do życzenia. 0 pomysłu na grę i w efekcie 2 flagi. Na 2 mapie jeszcze gorzej. Wolno biegający inferno za demomana. Pipujący i sterczący w jednych i tych samych miejscach praktycznie nic nie robił. Sudi jako sol na guziku również swojego najwyższego poziomu nie pokazał, zresztą jak każdy nawet pB na rampie HW czy ja engiem w FR. W offie beznadzieja 0 flag, 0 gry, 0 zrozumienia. W efekcie przegrany mecz dość wysoko. Z analizy jaką przeprowadził pB po meczu przez HLTV wywnioskować można że nie trzymając się taktyki traciliśmy flagi. Brakowało koncentracji gdyż każdy z nas podszedł do meczu na luzie. Postaramy się poprawić błędy i w lidze pokonamy tych samych przeciwników.