Global GoldSrc Database Logo
vaksa TFC Logo CS Logo DOD Logo DMC Logo DMC Logo Ricochet Logo HL Logo Opp4 Logo
Home Files Clans Leagues Matches
Servers
Most parts working. :)

The Games
Coming soon..
Links
GGDB MatchID:1252
Date:2009-07-28
League:Friendly / No League / Unknown
Style: 4on4
Teams Team 1Team 2
=RS= ReD SoldierS [OHM] Project-Omega
Maps
2443 / 2mesa3[No Log] [No Screenshot] [No HLTV Demo] 70 0
2444 / 2mesa3[No Log] [No Screenshot] [No HLTV Demo] 0 20
Files
=RS=by PepekDoczekaliśmy się rewanżu. Jak pokazał ten mecz. Jest ogromna przepaść między nimi, a nami pod każdym względem. Wtedy był to wypadek przy pracy. Tutaj pokazaliśmy pazur. Zarówno my jak i oni graliśmy bez przygotowania taktycznego. Opracowana przez nas taktyka na rozgrzewce okazała się genialnym rozwiązaniem. Więcej na ten temat niżej. Podczas meczu doszło do małego incydentu. Podczas naszej gry w defie został źle ustawiony prematch przez co graliśmy 30 sekund więcej w defie. Straciliśmy przez to również flagę. Jednak wynik mówi sam za siebie. Niestety brak HLTV z meczu gdyż graliśmy na ich serwie. HLTV było ale nie nagrywało. Postaram się zdobyć screeny z meczu.
2mesa3Z początku zagrał z nami Inmeh, jednak po paru minutach zastąpił go Inferno. Chłopaki wlatywali do FR jak by nikogo nie było na drodze. Ja natomiast robiłem desant spyem od wody. Przeciwnik gubił się, gdy z dołu wyskakiwał ktoś. Flagi dzięki temu spadały niczym śnieg, a chłopaki mogli spokojnie je wyciągać i nie marnować czasu na zbędne wskakiwanie na górę. Zarówno komunikacja, jak i wspólna praca bardzo dobrze zaowocowały. Świetna robota panowie.
2mesa3Taktyka: pB sol balkon, sudi sol rampa, pepek eng FR oraz ... Inferno HW FR, rampa, balkon. Normalnie gra się tam demomanem, jednak my postanowiliśmy być innowacyjni. Okazał się to strzał w dziesiątkę. Gdy, jeden z nas ginoł Inferno szybko wchodził w jego miejsce i uniemożliwiał dostep do FR. Zarówno Inferno jak i sudi czy pB pomagali cały czas w FR, gdy ktoś miał kłopot. Przeciwnicy chcieli wykorzystać drogę wodną, jednak ponownie komunikacja stała na najwyższym poziomie. Sudi poinformował o tym zdarzeniu i już w wodzie było tak ciasno, że woda nie chciała płynąć. Świetna praca, walka do końca. Dały nam końcowy sukces. Mimo strat wielu flag. Ponieważ więcej opuściło górę, jak i FR, to walka, zgranie i determinacja przyczyniały się do ich powrotu. Przeciwnicy z początku zastosowali identyczną strategię jednak w ogóle im nie przypadła do gustu. Zastosowali standard z demomanem, co nie dało większego, pozytywnego rezultatu.
=RS= vs. [OHM] - Match Details - GGDB
About GGDB - Statistics - Thanks - Login GGDB v4.1 2008-2019 Last modified: 29 Dec 2015 22:00:22 Websites loaded in 24.44ms
KriswemaKriswema
KriswemaKriswema Blog
GGDBGlobal GoldSrc Database
WCTFCWorld Championship of Team Fortress Classic
ZTZitrone Mapping
NH#Noobi-Heaven
NHC#Noobi-Heaven Clan / nh.
NHTFCL#Noobi-Heaven Team Fortress Classic League
NHF#Noobi-Heaven Community Forum